Ajurvediniai Keralos masažai

ŠIRODAROS RITUALAS

Ajurvedinė terapija, kurią sudaro viso kūno aliejaus masažas su šiltu kokoso aliejumi, veido bei galvos masažas, taip pat šilto aliejaus pylimas ant kaktos. Ši terapija skirta pašalinti stresą, galvos skausmus, nemigą, plaukų slinkimą, padeda stabilizuoti kraujo spaudimą, atstato imuninę sistemą.

90 min. 95€

 

MARMOS TAŠKŲ

Tradicinis indiškas ajurvedinis masažas, kurį sudaro viso kūno, galvos ir veido masažas, stimuliuojami energijos taškai. Labai greiti masažo judesiai gerina kraujotaką, šalina susikaupusius skysčius ir toksinus.

60 min. 65€ 90 min. 95€

 

KARŠTAS PODIKIZI

Masažas su žolelių ryšulėliais, kuriam naudojami vaistažolių miltelių ryšulėliai, įkaitinti aliejuje. Masažuojamas visas kūnas, trinami, maigomi gilieji audiniai, sąnariai, skausmo pažeistos vietos.

60 min. 65€ 90 min. 95€

 

ABJANGA

Viso kūno masažas su dideliu kiekiu šilto aliejaus, kuris įmasažuojamas į odą ir raumenis gerina kraujotaką, tonizuoja raumenis, sutepa sąnarius, šalina riebalus, glotnina ir stangrina odą, stimuliuoja vidaus organus.

60 min. 65€ 90 min. 95€

 

ŠIROBJANGA

Tai galvą, pečių juostą, kaklą bei nugarą apjungiantis ajurvedinis masažas, kurio metu atpalaiduojami įtempti raumenys, subalansuojamas kūnas ir nervų sistema.

45 min. 50€

 

AJURVEDINIS ALIEJAUS

Masažas atliekamas su šiltu aliejumi, kurio metu sumažinti įtampai, atliekami intensyvūs masažo judesiai, nuraminti nervinei sistemai – atpalaiduojantys, odos švelnumui ir stangrumui pagerinti – maigymai bei lengvi suspaudimai. Ši procedūra išlaisvina kvėpavimą ir mintis, suteikia gilų stabilumo, šilumos ir komforto jausmą.

60 min. 65€ 90 min. 95€

 

AJURVEDINĖ VEIDO PROCEDŪRA SU KAUKE

60 min. 65€

 

AJURVEDINIS GALVOS IR VEIDO MASAŽAS

50 min. 50€

Registracija