Apie mus

salonas „angel spa“ yra vienas pirmųjų tokio aukšto ir prabangaus lygio salonų, kuris buvo atidarytas Lietuvos sostinėje ir veikia iki šiol.

Mūsų salone dirba ilgametę patirtį turintys profesionalai, išmanantys darbo su pasaulyje žinomiausiais kosmetikos prekės ženklais technikas, visiškai atsiduodantys savo darbui dėl klientų maksimalaus pasitenkinimo.

„Angel SPA“ centre naudojama išskirtinė organinė kosmetika.

Salono erdvės nustebins Jus savo išskirtiniu ir prabanga kvepiančiu interjeru. SPA zonoje Jūs pasijusite lyg senovės Romos imperijos rūmuose, o mūsų darbuotojai padės šį jausmą paversti tikrove.

„Angel SPA“ centre atliekami ajurvediniai masažai, tradiciniai masažai, holistiniai kūno masažai, atliekami masažai besilaukiančioms bei susilaukusioms kūdikio moterims; įvairios SPA procedūros: SPA programos, kūno šveitimai, kūno ivyniojimai, vonios; hamamo procedūros;  kosmetologinės procedūros;  manikiūro bei pedikiūro paslaugos.

„Angel SPA“ įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. Netoliese mūsų yra nuostabios lankytinos vietos, o visai šalia esančiame skvere yra pastatyta kiaušinio formos 300 kg. skulptūra, kuri pažymi pietvakarinę senamiesčio kvartalo prieigą. Tad jeigu nerasite mūsų pagal adresą, bandykite rasti prie pat „kiaušinio“ skulptūros – tokia vieta vienintelė mūsų mieste 😉

Pasitikėkite mumis ir mes įdėsime visas pastangas, kad paversti Jus gražesniais ir išsaugoti Jūsų grožį ilgam…

Jūsų „Angel SPA“