Masažai Palangoje

Masažai Palangoje

Kviečiame pasimėgauti mūsų atliekamais masažais

Intensyvūs masažai:

Marmos taškų

tradicinis indiškas ajurvedinis masažas, kurį sudaro viso kūno, galvos ir veido masažas, stimuliuojami energijos taškai. Labai greiti masažo judesiai gerina kraujotaką, šalina susikaupusius skysčius ir toksinus.

60 min. 70€ 90 MIN. 90€

Nugaros

Šis masažas puikiai tiks dirbantiems sėdimą darbą, patiriantiems stresą, ar bet kokį nemalonų pojūtį nugaros srityje. Masažo judesiai suaktyvina kraujotaką, šalina susikaupusią įtampą, atpalaiduoja raumenis pečių juostoje, suteikia energijos ir padeda atsikratyti nugaros skausmų

60 min. 70€

Sportinis

Tai mankštinantis, giliųjų kūno audinių masažas su tempimais ir lankstymais. Jis atpalaiduoja raumenis, padidina raumenų ir sausgyslių elastingumą, pagerina bendrą kūno lankstumą bei padeda išvesti kūną iš sąstingio. Jis tinka tiek profesionaliems sportininkams, tiek mažai judantiems žmonėms.

60 min. 70€

Atpalaiduojantys – vidutinio intensyvumo masažai:

Abjanga

Viso kūno masažas su dideliu kiekiu šilto aliejaus, kuris įmasažuojamas į odą ir raumenis gerina kraujotaką, tonizuoja raumenis, sutepa sąnarius, šalina riebalus, glotnina ir stangrina odą, stimuliuoja vidaus organus.

60 min. 60€ 90 min. 90€

Vata Pitta Kapha seansai

60 min. 60€

Aromaterapinis

Leiskite tyrai eterinių aliejų galiai išlaisvinti Jūsų kvėpavimą ir mintis. Turintys gydomųjų savybių, augalų ir gėlių ekstraktai, plačiais masažo judesiais, stimuliuoja nervinę sistemą atpalaiduoja kūną.

60 min. 60€

Mūsų darbo laikas: 12:00 – 22:00
Tel. Nr. +370 691 38985
Žvejų g. 2, II aukštas