Masažai

Masažai

Raminantis

Švelni masažo technika, raminantys judesiai padės užmiršti visus rūpesčius ir susikaupusį nuovargį. Atpalaiduojantys, švelnaus spaudimo prisilietimai, nuims stresą, atstatys jėgas ir papildys teigiama energija.

60 min. 60€ 90 MIN. 90€

Aromaterapinis

Leiskite tyrai eterinių aliejų galiai išlaisvinti Jūsų kvėpavimą ir mintis. Turintys gydomųjų savybių augalų ir gėlių ekstraktai, plačiais masažo judesiais stimuliuoja nervinę sistemą ir atpalaiduoja kūną.

60 min. 65€ 90 MIN. 95€

Sportinis

Tai mankštinantis, giliųjų kūno audinių masažas su tempimais ir lankstymais. Jis atpalaiduoja raumenis, padidina raumenų ir sausgyslių elastingumą, pagerina bendrą kūno lankstumą bei padeda išvesti kūną iš sąstingio. Jis tinka tiek profesionaliems sportininkams, tiek mažai judantiems žmonėms

60 min. 70€ 90 MIN. 98€

Karštų akmenų terapija

Tai masažas tiems, kurie patiria fizinę ir emocinę įtampą, šalčio pojūtį galūnėse. Šiltų, vulkaninės kilmės akmenų prisilietimas suteiks kūnui švelnų atsipalaidavimą, nuims raumenų įtampą ir spazmus, atstatys kūno, proto ir emocijų pusiausvyrą.

90 min. 90€

Šiltų žolelių ryšulėlių

Ši terapija prasideda šilto aliejaus pasisveikinimu. Gydomųjų žolelių maišeliais masažuojamas visas kūnas, dėmesys sutelkiamas skausmo pažeistoms sritims. Masažas gerina limfos cirkuliaciją, mažina raumenų skausmus, skatina greitesnį gijimą po traumų, suteikia energijos visam organizmui.

60 min. 65€

Kūno refleksologija

Rytietiškas masažas, kuris subalansuoja nervinę sistemą, pagerina organizmo energetinį balansą, bei miego kokybę. Pagrindinis dėmesys skiriamas nervinių taškų stimuliacijai pėdose, blauzdose, juosmeninėje ir kaklinėje dalyse.

60 min. 65€

Gintarinis viso kūno masažas

Masažas, atliekamas gintaro aliejumi ir šiltais gintaro maišeliais, leidžia pamiršti kasdienybę, švelniai ir lengvai nuplukdo į vidinės ramybės jūrą.

60 min. 65€

Pėdų refleksologija

Tai tam tikrų taškų stimuliavimas pėdose, kurių pagalba galima pagerinti kitų organų, atitinkančių pėdose, veiklą. Spaudžiant tam tikrus taškus stimuliuojama nervų sistema ir atveriami energetiniai takai, to dėka pagerėja kūno funkcijos ir bendra žmogaus savijauta.

45 min. 50€

Nugaros

Šis masažas puikiai tiks dirbantiems sėdimą darbą, patiriantiems stresą, ar bet kokį nemalonų pojūtį nugaros srityje. Masažo judesiai suaktyvina kraujotaką, šalina susikaupusią įtampą, atpalaiduoja raumenis pečių juostoje, suteikia energijos ir padeda atsikratyti nugaros skausmų.

40 min. 45€

Nugaros, galvos, pečių juostos

Masažų derinys, kuris sumažina įtampą visame kūne, gali pagerinti miego kokybę, sustiprinti nervų sistemą, pagerinti kraujo cirkuliaciją. Aprūpina smegenis deguonimi, maitina plaukų šaknis, todėl yra gera profilaktika prieš plaukų slinkimą ir ankstyvą plikimą.

60 min. 65€

Modeliuojantis

Skirtas koreguoti tam tikrų kūno dalių apimtis, bei pastangrinti suglebusią, elastingumą praradusią odą. Atliekamas rankomis, stipriais, intensyviais judesiais limfos tekėjimo kryptimi.

60 min. 65€

Detoksikuojantis

Masažas, skirtas šalinti toksinams, susikaupusiems skysčiams iš organizmo, mažina tinimą ir nuovargį. Specialus aliejus stangrina ir lygina odą. Po masažo jausite atsipalaidavimą, lengvumo pojūtį visame kūne.

60 min. 65€

Atpalaiduojantis šokolado

Tai masažas, kuris švelnus kūnui, bet jausmingas protui. Malonus šokolado aromatas padės pamiršti blogas mintis ir pagerins nuotaiką, o šiltas masažas atpalaiduos, nuramins visą kūną, giliai pridrėkins odą, bei padės patirtį nepakartojamą palaimos pojūtį.

60 min. 60€

Švediškas

Šio masažo tikslas – atpalaiduoti visą kūną, greitais, intensyviais, tuo pačiu metu raminančiais ir giliais judesiais. Padidintas deguonies kiekis kraujyje suaktyvina kraujotaką ir kūno lankstumą – tai raktas į gerą savijautą.

60 min. 65€

 

Registracija