Ajurvediniai kursai

Išskirtiniai Angel Spa ajurvediniai kursai (7-14d.)

Ajurvedos meistri iš Indijos masažas ir konsultacija

kurios metu, meistras nustatys Jūsų kūno tipą pagal Ajurvedą, naudos šiltą aliejaus mišinį su indiškais prieskoniais ir žolelėmis, akcentuos skaudamas kūno vietas ir patars kaip sumažinti ar atsikratyti skausmą sukeliančių veiksnių, ir sudarys tolimesnį procedūrų kursą.

60 min. 65€

Lieknėjimo ritualas

Skirtas sumažinti riebalų ir skysčių sankaupas kūne. Sausas ajurvedinių prieskonių šveitimas Udvartana* ir garinė pirtis Svedana*.

90 min. 90€ 120 min. 120€

Detoksikuojantis ritualas

Skirtas išvalyti susikaupusiams toksinams. Karštas Podikizi kūno masažas, garinė pirtis Svedana*, Piričil* karšto žolelių aliejaus pylimas ant viso kūno, giluminis pilvo organų masažas.

90 min. 90€ 120 min. 120€

Atnaujinantis kūną ritualas

Skirtas pašalinti emocinį ir fizinį nuovargį, sustiprinti imunitetą, pagerinti kūno ir veido odos būklę. Atliekamas Abjanga viso kūno masažas, Širodaros procedūra, garinė pirtis, Ajurvedinė veido procedūra ir Piričil* karšto žolelių aliejaus pylimas ant viso kūno, giluminis pilvo organų masažas.

90 min. 90€ 120 min. 120€

Sveikiems sąnariams ir nugarai

skirta nugaros, kelių ir čiurnų sąnarių skausmams malšinti, naudinga esant stuburo išvaržoms, uždegimams, artritui. Atliekama Kati Vasti procedūra, giluminis pilvo organų masažas, Podikizi masažas visam kūnui ir sąnariams, garinė pirtis Svedana*.

90 min. 90€ 120 min. 120€

Trijų došų balansas

Priklausomai nuo došos tipo meistras parinks Jums tinkamiausią procedūrų kursą.

90 min. 90€ 120 min. 120€

Ajurvedinė procedūra psoriazei

Atliekama naudojant specialų Ajurvedinį žolelių aliejų ir Takra Dara ritualas su specialiu gydomųjų pasukų ir žolelių mišiniu, kuris kūnui suteiks vėsinantį ir raminantį poveikį. Ši procedūra tinkamiausia kenčiantiems nuo streso, diabetinės neuropatijos, sergantiems psoriaze, depresija ir migrena.

90 min. 90€

Registracija

Ajurvedinių procedūrų apibrėžimai

*PIRIČIL, šilta aliejaus procedūra, kuri atveria odos poras ir skatina gausų prakaitavimą, kurio metu iš kūno šalinasi toksinai. Ši unikali procedūra yra viena iš naudingiausių Ajurvedoje. Jos metu žolelių aliejus švelniomis srovelėmis pilamas ant viso kūno. Masažo metu patirsite gilų atsipalaidavimą. SKIRTA detoksikacijai, sumažinti nuovargį, palengvinti lūžių gijimą, subalansuoti energiją ir emocinę pusiausvyrą, sustiprinti imunitetą, atsigauti po traumų, stiprinti organizmą. Procedūra yra atliekama dvejų meistrų vienu metu.

*UDVARTANA – tai procedūra sumažinti kūno svoriui. Atliekama naudojant aromatinių žolelių miltelių mišinį. Technikai naudojami švelnūs, ritmingi judesiai limfos tekėjimo kryptimi. Ši procedūra sumažina kūno svorį, celiulitą, gerina medžiagų apykaitą, išvalo užsikimšusias kraujagysles, pagerina kūno odos tonusą, sumažina stresą ir giliai atpalaiduoja.

*SVEDANA – tai Indiška garinė pirtis, kurioje kūnas gausiai prakaituoja, patogiai sėdint medinėje garų dėžėje. Ši procedūra dažnai atliekama po masažo, siekiant dar labiau atpalaiduoti kūną, sumažinti skausmą ir sustingimą. Pirtis taip pat skatina toksinų pasišalinimą, gerina bendrą savijautą, skatiną sąnarių lankstumą prakaituojant.

Šių procedūrų nerekomenduojame atlikti nėštumo metu.