Mėnesio Pasiūlymai

 

Pavasario pasiūlymai

 

Darbo dienomis nuo 10.00val. iki 17.00val. visi 60min intensyvūs masažai (sportinis, švediškas, anticeliulitinis, modeliuojantis, nugaros, galvos, pečių juostos) 44 eur.

Visi atpalaiduojantys masažai 35 eur.

 

 

Meilės ritualas dviems 

Rožių žiedlapiais puošta sūkurinė vonia (25 min.) atpalaiduos kūną ir mintis bei leis romantiškai pasimėgauti povandeniniais purslais su saldžiomis „Angel SPA“ vaišėmis.

Atpalaiduojantis viso kūno, veido ir galvos masažas (55 min.) su rožių aliejumi suteiks odai glotnų ir šilkinį efektą, šiltas aliejus atpalaiduos kūną ir mintis, rožių aromatas suteiks gaivumo ir šviežumo pojūtį.

Po procedūrų laukia poilsis su arbatos puodeliu.

Suteikite vienas kitam išskirtinį atokvėpį mintims, sielai ir kūnui!

90min 79eur

 

SPA ritualas Šokolado glamonės dviems

Aromatinga pėdų vonelė su šildančiu cinamonu, kavos pupelėmis, gaivinančiu apelsinu ir kvapniuoju anyžiumi (15 min.) – atpalaiduos,  sušildys kūną ir mintis.

Belgiško šokolado granulių šveitimas Jai ir Jam (25 min.) – maloniai nušveis odos paviršių, pašalins negyvas odos ląsteles, suteiks švelnumo pojūtį, kūno oda įgaus saldžiai kvepiantį šokolado aromatą.

Šokoladinę magiją perteiks viso kūno, veido ir galvos  masažas (50 min.) – švelnus kūnui, bet jausmingas protui. Malonus šokolado aromatas pašalins blogas mintis ir pagerins nuotaiką, o šiltas masažas atpalaiduos, nuramins visą kūną, giliai sudrėkins odą bei padės patirti nepakartojamą palaimos pojūtį.

Karališkas šokolado įvyniojimas (20 min.) – jaunina, stangrina ir suteikia energijos. Po tokios kūno kaukės oda taps pamaitinta ir minkšta, taip pat  bus praturtina naudingomis šokolado savybėmis.

Šokoladinė „Angel SPA“ arbata ir vaišės (10 min.)

120min 139eur

 

Romantiškas poilsis dviese

sūkurinė vonia, puošta rožių žiedlapiais, atpalaiduos kūną ir mintis, leis romantiškai pasimėgauti povandeniniais purslais su saldžiomis „Angel SPA“ vaišėmis 30min;

aromatiniai kūno šveitimai jam ir jai 30min;

atpalaiduojamasis masažas abiems su citrusinių vaisių kvapais sušildys ir atpalaiduos kūną 60min;

poilsis su arbatos puodeliu.

120min 99eur

 

Turkiško hamamo malonumai ir masažas

turkiška hamamo procedūra (15 min.) – nukels į saulėtus kraštus, kurios metu Jums bus atliktas natūralus šveitimas Kese pirštine, kuris nušveis negyvas odos ląsteles, suteiks odai glotnų ir šilkinį efektą;

muilo putų masažas ant šilto marmurinio gulto (15 min.) – nušveis negyvas odos ląsteles, suteiks odai glotnų ir šilkinį efektą;

tonizuojantis viso kūno galvos ir veido masažas su aromatiniu aliejumi (50 min.) – atpalaiduos skausmingus ir įtemptus raumenis, pagerins limfos apytaką, nuramins nervinę sistemą, suteiks lengvumo jausmą visame kūne.

90min 59eur